ניוזלטר 135

 

 

 
 

דבר המנכ"ל

יקרה,

השבוע נחגוג את ראש השנה החל בחודש תשרי. חודש תשרי הוא החודש הראשון בלוח שנה העברי. המילה תשרי באה מן המילה האכדית "תשריתו" שפירושה בעברית – התחלה. 
ואכן, כל שנה טומנת בחובה התחלה חדשה, התרגשות, התחדשות ותקווה.

השנה שחלפה הייתה מאתגרת ומשמעותית ביותר עבורנו. אנחנו לקראת פתיחת סניף נוסף בקניון הזהב בראשון לציון, אשר יצטרף לשלושת הסניפים הנוספים הקיימים בארץ. 
אני מנצל הזדמנות זו לומר לך תודה אישית על התמיכה שלך לאורך השנה אשר תרמה רבות להצלחת והתרחבות הרשת. 

אני מאחל לך שנה טובה ונפלאה, שנה של הגשמת חלומות ופריצת מחסומים, שנה בה תמשיכי להתחדש ולהפתיע בכל פעם מחדש.

אני מזמין אותך להגיע לאחת מחנויות הרשת להתחדש בצעיף או ארנק במתנה לרגל השנה החדשה.

אני מאחל לך ולבני משפחתך שנה טובה וחג שמח,

שלך,
רפי אפרתי
מנכ"ל הרשת
 

טיפ- כך תתחדשי בשנה החדשה

ראש השנה הוא היום שבו שוב מתחדשים חיינו. זה הזמן לתקופה חדשה, ולתוספת מרץ, זה הזמן להביט אחורה וגם קדימה בשאיפה לשיפור (שימו לב לדמיון בין שופר לשיפור!). נתבונן על השנה שעברה, ניקח ממנה את הדברים הטובים, ובשנה החדשה הבאה עלינו לטובה – נמשיך את הטוב, נתחדש ונשפר.
מאווררים, ממיינים, ממרקים, נפטרים מדברים ישנים ומיותרים – ומפנים מקום לחדשים. אם לא נפנה את הישן, לא נפנה מקום לאנרגיה חדשה. הטיפ המוכר והטוב, שהוא כמו תרופת מנע – כשאת קונה פריט לבוש חדש, הוציאי מהארון פריט לבוש ישן שלא לבשת בשנתיים האחרונות.
הפרידי בין חפצים לבין רגשות. זה ממש בסדר לפתח רגשות כלפי פריטים מסוימים, אבל חולצות מחוררות, או מכנסיים בלויים? כדאי לשחרר.. האם זה באמת מועיל לשמור את הג'ינס שלא עלה עלייך כבר שנתיים? לכל אישה, יש לפחות כמה כאלה, וכעת בראש השנה הגיע הזמן לקיים מצוות "השליכי אותם". תמחזרי, תתרמי… או כל דבר שתמצאי לנכון.
לא צריך הרבה כדי לשדרג את המלתחה – לכולנו יש את המכנס השחור / החצאית הקלאסית שיושבים עלינו בול (אם עדיין אין לך, הגיע הזמן שנתאים לך). כמה פשוט לשלב את הז'קט הנכון, כך שבכל פעם שתחליפי חולצה, הוא יקבל מראה אחר לחלוטין.
גם צעיף מודפס, בצבעוניות הנכונה, יכול להקפיץ ברגע כל הופעה.
את מוזמנת להתחיל את תהליך ההתחדשות שלך במתנה שאנו נשמח להעניק לך ארנק / צעיף אופנתיים, השאר כבר תלוי רק בך…
 

 

 

 
 החברות של Gerry Weber מקבלות יותר

 

 

 
 

Wow. It's Quiet Here...

Be the first to start the conversation!

Leave a Reply:

Gravatar Image